Captain America Civil War - soška - Spider-Man Captain America Premium Version

Předobjednávka
Neohodnoceno
38 900 Kč
Na dotaz

Neuvěřitelně detailní 40 cm vysoká sběratelská soška Spider-Man Captain America Premium Version v měřítku 1:4 inspirovaná filmem Captain America: Občanská válka od společnosti Queen Studios.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Politický tlak na Avengers sílí a tým se rozdělí do dvou táborů, které vycházejí z odlišných ideologií, jak by se mělo vládnout. Jeden tábor vede Tony Stark, druhý Kapitán Amerika. Když jejich spor přeroste ve fyzickou konfrontaci, snaží se Tony získat do svého týmu ještě jednoho hrdinu s čerstvou tváří. Mladý Peter Parker (Tom Holland) se připojí jako Spider-Man, upevní své místo v Avengers a stane se oblíbencem fanoušků!

Soška Spider-Mana v měřítku 1:4 od Queen Studios zachycuje fanoušky oblíbeného pavoučího muže tak, jak jsme ho viděli v bojové scéně na letišti ve filmu Captain America: Občanská válka. Tato sběratelská soška z limitované edice, mistrně navržená a odborně vytvarovaná, oživuje postavu v ikonickém modročerveném obleku Spider-Mana s pavučinovým lemováním. Spidey klečí na zemi a hledí dopředu, drží mírně zdvižený štít Kapitána Ameriky, připravený na bitvu spolu se svým novým týmem hrdinů.

Soška je k dispozici ve dvou verzích. Standardní verze obsahuje Spider-Mana s plně maskovanou skulpturou hlavy a přepínatelnými zorníky. Zatímco verze Premium obsahuje maskovanou skulpturu hlavy a realistickou skulpturu hlavy s plnou podobou postavy a bez masky. Obě verze tohoto velmi žádaného sběratelského kousku jsou ideální pro náročné sběratele.

Prémiová edice obsahuje dvě maskované skulptury hlavy + další skulpturu hlavy s podobou postavy.

Materiál: Polystone

Rozměry: 30 x 40 x 28 cm

Limitovaná edice 1800 ks pro celý svět.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sošky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Sošky
Licence: Marvel, Avengers, Spider-man
Výrobce: Queen Studios
Materiál: Polystone
Velikost: 40 cm
Rozměr: 30 x 40 x 28 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: