• Přihlásit
  • 0Košík
  • info@gamebrand.cz
  • +420 608 848 508

Spolupracujeme

Fandíme gamingu a všem jeho odvětvím - od e-sportu přes streamy a youtube až ke cosplayi a snažíme se tedy spolupracovat s těmi, kteří milují hraní her stejně jako my a jdou si za tím svým cílem.

 

Líbí se nám e-sport týmy, které bojují o to, být na špičce a chtějí být v e-sportu vidět jak doma, tak třeba i v zahraničí a mezi prvními spolupracujícími týmy najdete třeba silný český tým EerinesS #fandíme srdcem, jejichž dresy, trička a merchandise najdete tady, nebo old school herní legenda Neophyte #newwayoffight, která své produkty prodává zde.

 

 

 

 

Spolupracujeme také se streamery a e-sport hráči, kteří na sobě pracují, mají pozitivní přístup k hraní a jejich fanoušci jsou pro ně priorita. Jedním z prvním podporovaných streamerů a hráčů je třeba i Filel #démončeskéhogamingu a jeho produkty najdete tady.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podporu si podle nás ale zaslouží i lidé, kteří svou vášeň pro hry vyjadřují jinak, kreativněji. Ať už to jsou grafici, malíři, nebo tvůrci herních kostýmů - cosplayeři, dokážeme ocenit jejich práci a rádi je přivítáme v řadách našich spolupracovníků. Prvním ze spolupracoujících cosplayerů je například nejúspěšnější cosplayer v našich vodách a tvůrce úžasných brnění, Germia #czechcosplayqueen, jejíž produkty najdete tady.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rádi podporujeme kreativní lidi, kteří si jdou pevně za svým cílem a jednou z takových je i mladá kreativní umělkyně a streamerka Ellienka. Tato úspěšná a nadaná umělkyně se specializuje na ručně malované obrazy s herní tématikou ale taktéž najdeme její práce s tématikou přírody, zvířat a další. Jsme rádi, že první spolupracující creativ artist je právě Ellienka #czechcreativepainter a její produkty najdete tady.