Fox Spirit Matchmaker - akční figurka - Yaya Tushan Qing Lin Bi Lu Ver. (Bonus)

Předobjednávka
Neohodnoceno
6 990 Kč
Na dotaz

Neuvěřitelně detailní 23 cm vysoká sběratelská PVC soška Yaya Tushan Qing Lin Bi Lu Ver. (Bonus) v měřítku 1:7 inspirovaná anime seriálem Fox Spirit Matchmaker od společnosti Yuewen Goods.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Fox Spirit Matchmaker", známý také pod názvem "Enmusubi no Youko-chan", je čínský animovaný seriál, který je adaptací známého čínského webkomiksu (manhua) stejného jména. Seriál byl vytvořen studiem Haoliners Animation League a debutoval v roce 2015. "Fox Spirit Matchmaker" je fantasy romantický příběh s nadpřirozenými prvky.

Hlavní děj se točí kolem vztahů mezi lidmi a "liščími duchy", kteří mají schopnost pomáhat lidem najít lásku a vhodné partnerství. Hlavní postavou je Bai Yuechu, mladý muž, který umí komunikovat s těmito nadpřirozenými bytostmi. Jeho cílem je pomáhat lidem najít své pravé lásky a řešit komplikace v partnerských vztazích.

Yaya Tushan je mladá a energická liščice s nadpřirozenými schopnostmi. Její vzhled je ztělesněním klasického tradičního čínského stylu, včetně dlouhých šatů a vlasů. Má schopnost pomáhat lidem najít své pravé lásky. Je součástí skupiny liščích duchů, kteří jsou zodpovědní za spojování lidí a řešení vztahových problémů. Její osobnost je hravá, vtipná a někdy až trochu nezodpovědná, což ji činí sympatickou a zábavnou postavou.

Soška z PVC v měřítku 1:7 je přibližně 23 cm vysoká a je dodávána v balení s průhlednou přední stranou.

Bonus:
- 1 x magnet (65 x 80 mm)
- 1 x akrylová deska s pozadím (305 x 265 mm)

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sošky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Sošky
Materiál: PVC
Velikost: 23 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: