John Wick: Chapter 4 Movie Masterpiece - akční figurka - John Wick

Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
8 690 Kč
Na dotaz

Neuvěřitelně detailní 30 cm vysoká sběratelská akční figurka John Wick v měřítku 1:6 z řady Movie Masterpiece inspirovaná filmem John Wick: Kapitola 4 od společnosti Hot Toys.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Budu potřebovat zbraň." - John Wick

John Wick odhaluje cestu k poražení Vysokého stolu. Než si však Wick vyslouží svobodu, musí se postavit novému nepříteli, který má mocná spojenectví po celém světě a síly, jež mění staré přátele v nepřátele.

Keanu Reeves je již léta oblíbencem fanoušků a jeho ztvárnění proslulého Johna Wicka si vždy podmanilo srdce a mysl diváků po celém světě. Na základě vysoce oceňovaného filmu John Wick: Kapitola 4 představuje společnost Hot Toys dlouho očekávané mistrovské dílo - sběratelskou figurku Johna Wicka v měřítku 1:6.

Filmově přesná figurka Johna Wicka má nově vyvinutou skulpturu hlavy s oddělenými pohyblivými očními bulvami a vyměnitelnými skulpturami vlasů, vysoce detailní vzorovaný látkový oblek, specializované tělo, řadu zbraní včetně katany, nunčaku, luku a šípů, spoustu zbraní, zlaté mince a podstavec pro vystavení.

Toto je příležitost vlastnit pozoruhodnou figurku v měřítku 1:6. Nenechte se ničím zastavit!

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Kategorie: Akční figurky
Výrobce: Hot Toys
Velikost: 30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: