Kiss Art Scale - soška - Peter Criss a.k.a. The Catman

Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
8 190 Kč
Na dotaz

Neuvěřitelně detailní 22 cm vysoká sběratelská soška Peter Criss a.k.a. The Catman v měřítku 1:10 z řady Kiss Art Scale od společnosti Iron Studios.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Peter Criss, který se prosadil jako postava Catmana v hardrockové skupině KISS, je původním bubeníkem skupiny. Kromě hry na bicí se Criss podílel také na vokálech některých nejpopulárnějších písní skupiny, jako jsou Beth (spoluautor písně, která se dostala na 7. místo v žebříčku Billboard Hot 100), Black Diamond, Hard Luck Woman, Nothin' to Lose a další. Se zdviženými pěstmi, zatímco drží paličky, se kočičí člen kapely připravuje na to, že se jeho bicí budou ozývat jako hrom v sošce "Peter Criss a.k.a. The Catman" od Iron Studios, jejíž vzhled je inspirován obalem alba Alive! z roku 1975, které mnozí považují za jedno z nejlepších živých alb všech dob!

Od svého vzniku v roce 1973 v New Yorku na sebe spoluzakládající lídři Paul Stanley (zpěv a kytara) a Gene Simmons (zpěv a baskytara) spolu s Ace Frehleym (kytara a zpěv) a Peterem Crissem (akustické bicí, perkuse a zpěv) vzali osobnost postav Démona (Simmons), Starchilda (Stanley), Spacemana (Frehley) a Catmana (Criss), což ladí s příslušným designem jejich vzhledu. Kvarteto hudebníků v odvážných a černých kožených kostýmech, botách na obrovských platformových podpatcích a s dramatickým líčením inspirovaným japonským divadlem Kabuki, jako noční bytosti připravené zabíjet, změnilo pojetí hudební zábavy svými propracovanými divadelními představeními, včetně hořících kytar, plivání ohně a krve, pyrotechniky a dalších efektů. KISS představuje jeden z největších kulturních dopadů desetiletí roku 1970, změnila pojetí hudby a zábavy a stala se historicky významnou nejen v kontextu a světě rock'n'rollu, ale také tím, že ovlivnila nové umělce a kapely jiných hudebních stylů v mnoha segmentech. KISS byli v roce 2014 uvedeni do Rock and Rollové síně slávy a muzea a připojili se tak k nejznámějším a nejvlivnějším umělcům, kteří měli velký vliv na popový a rockový průmysl.

S 30 zlatými deskami, více než 103 miliony prodaných alb po celém světě, kapela nadále vystupuje v make-upu za přítomnosti Stanleyho a Simmonse z původní formace. Žádná jiná kapela nevyužila své image ani marketingu lépe, byla adaptována do komiksu společnosti Marvel, kde Crissova postava spolu s ostatními členy kapely KISS získala od čaroděje superschopnosti. Catman v komiksech má velkou nadlidskou sílu a mrštnost a bojové schopnosti, které se s přibývajícími zkušenostmi ještě zlepšily.

Rozměry: 19 x 22 x 19 cm

Fanoušci skupiny KISS, nenechte si ujít příležitost přidat tento sběratelský kousek do své sběratelské expozice!

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudebníci
Záruka: 2 roky
Kategorie: Sošky
Licence: Hudebníci
Výrobce: Iron Studios
Materiál: Polystone a další materiály
Velikost: 22 cm
Rozměr: 19 x 22 x 19 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: