Nemesis: Lockdown - desková hra - CZ

Neohodnoceno
3 479 Kč
Skladem (2 ks)

Sci-fi kooperativní desková hra Nemesis Lockdown pro 1-5 hráčů vhodná od 14 let od společnosti Awaken Realms v českém jazyce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Říkají, že jsem se z té havárie pomátla. Říkají, že mám halucinace po tom všem, co jsem na palubě Nemesis zažila. Ale já vím, že kdykoli přiložím ucho na horkou rudou skálu, něco slyším. Ozvěny z hloubi této planety, hlasy kvílící hladem a zuřivostí. Zdá se, že je zvuky lidských strojů brzo přilákají, ty krvežíznivé bestie ze starých časů Marsu. Musím zmizet, než se to stane.

Nemesis Lockdown je následovníkem oceňované hry Nemesis. Tato napínavá hra pro 1-5 hráčů o přežití v nehostinném kosmu přinese nová dobrodružství, založená na známých a nově okořeněných pravidlech hry. Čeká vás další hororový příběh ze světa Nemesis.

Přináší zcela novou lokaci - tajnou základnu na Marsu v podobě víceúrovňové desky - a nové, svěží mechaniky. Zachovává si semi-kooperativní charakter a v atmosféře rozhodně nepokulhává za původní hrou. Budete sbírat předměty, objevovat různé místnosti, využívat akce, vyrábět, utíkat a bojovat s nepřátelskými bytostmi. Zároveň se každý hráč pokusí splnit svůj tajný úkol a urvat si tak vítězství pro sebe... občas i na úkor ostatních.

Víte, že vetřelci vám jdou po krku. Ale věříte, že lidi ne?

Obsah balení:
- 26 detailních figurek
- více než 350 karet
- 22 žetonů místností
- více než 250 dalších žetonů
- oboustranný herní plán
- plastový insert krabice
- česká pravidla

Počet hráčů: 1-5
Minimální věk: 14+
Délka hry: 60-180 minut

Desková hra je v českém jazyce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Záruka: 2 roky
Kategorie: Deskové hry
Licence: Nemesis
Výrobce: Mindok
Počet hráčů: 1-5
Minimální věk: 14+
Délka hry: 60-180 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: