• Přihlásit
  • 0Košík
  • info@gamebrand.cz
  • +420 608 848 508

Soutěž o sluchátka Sennheiser GSP 300

Společně s firmou Sennheiser jsme pro tebe připravili soutěž o herní sluchátka GSP 300 (přečti si jejich recenzi – stojí za to). Soutěž má jednoduchá pravidla. Stačí do soutěžního příspěvku dát fotku svých současných sluchátek. 

Tyhle sluchátka mají doporučenou cenu 2690 Kč, takže je rozhodně o co hrát. Výherce náhodně vylosujeme 24. 3. 2019 a zveřejníme na našem Facebooku. Tak snad vyhraješ právě ty!

 

Takže, kompletní podmínky malým písmem na konci příspěvku. Pro účast v soutěži musíš okomentovat soutěžní příspěvek na Facebooku Gamebrandu fotkou sluchátek, které k hraní používáš. Nejdříve 24. 3. 2019 pak vylosujeme vítěze nebo vítězku náhodným náhodným losováním. Vítěze kontaktujeme přes Facebook a pošleme ceny na adresu, kterou nám dá.
Cena nelze směnit za peníze ani za jiný produkt. Pokud vyhraješ, chtěli bychom tě poprosit o svoji fotku s výhrou, kterou bychom strašně rádi dali na náš Facebook. Není to ale podmínka, takže pokud se stydíš, nutit tě nebudeme.
Zúčastnit se může každý, kdo má účet na Facebooku. Pořadatelem je František Kožuch - Gamebrand.cz (viz. sekce kontakt). Neneseme odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při organizaci soutěže, máme konečné rozhodnutí ve všech záležitostech soutěže včetně jejího ukončení.  Rozhodujeme s konečnou platností o všech námitkách a reklamacích a vyhrazujeme si právo soutěž zrušit, zkrátit, prodloužit či jednostranně změnit nebo doplnit její podmínky, a to tak, že změnu vyhlásíme na Facebooku a doplníme pravidlo do těchto podmínek. Pokud to ještě čteš – jsi skvělý člověk a v životě to dotáhneš daleko!