Transformers Diorama - soška - Grimlock (Supreme Edition)

Tip Předobjednávka
Neohodnoceno
59 990 Kč
Předobjednávka/ Dodání 11/2022 (5 ks)

„Já Grimlock nejsem žádný bozo, já jsem král!“

Sideshow a Premium Collectibles Studio představují Grimlock Diorama - Supreme Edition, které se chystá vstoupit na vaši polici sběratelských předmětů Transformers. Tato luxusní diorama nabízí fanouškům neuvěřitelně poutavou scénu se dvěma konfiguracemi nebojácného Grimlocka při útoku.

Poznámka: Datum dodání je orientační a o termínu dodání vás budeme průběžně informovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Já Grimlock nejsem žádný bozo, já jsem král!“

Sideshow a Premium Collectibles Studio představují Grimlock Diorama - Supreme Edition, který se chystá vstoupit na vaši polici sběratelských předmětů Transformers. Toto luxusní diorama nabízí fanouškům neuvěřitelně poutavou scénu se dvěma konfiguracemi nebojácného Grimlocka při útoku.

Poznámka: Datum dodání je orientační a o termínu dodání vás budeme průběžně informovat.

Zachycuje dvojí sílu Grimlockova Dinobota a alternativní podoby Autobota. V této prehistorické scéně vůdce Dinobotů houpá svým mocným ocasem v podobě Tyranosaura a otevírá své čelisti dokořán v mocném řevu. Bojovník Grimlock nad ním ovládá svůj energetický meč, přeměněn na klasičtější podobu Transformerů. Jasně modrý prvek ztělesňuje evoluci mezi designy a dává fanouškům dynamický pohled na nebojácného bojovníka v akci. Průhledné plameny rámují prehistorickou scénu stejně jako bubliny magmatu mezi zuhelnatělými kameny a cybertronskými ruinami na základně.

Grimlock Diorama - Supreme Edition je plně vytvarovaným ztvárněním milovaného bestiálního Transformera s metalickým zabarvením, poloprůsvitnými prvky a bitevním zvětráváním, které mu dodávají realističtější vzhled. Jeho složité stříbrné tělo je detailně propracované s červenými pancéřovými panely a zlatými odstíny, které v obou formách spojují mechanické a pravěké.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sošky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Sošky
Licence: Transformers
Výrobce: PCS
Materiál: Polystone
Rozměr: 76 x 61 x 56 cm
Velikost: 76 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
x