• Přihlásit
  • 0Košík
  • info@gamebrand.cz
  • +420 608 848 508

O Nás

 

O nás


Vítáme Vás na stránkách toho největšího (a nejlepšího) českého hráčského e-shopu, kde najdete fakt všechno!

 

Od triček a dresů českých e-sportových týmů přes nejrůznější produkty s tematikou těch nejhustších herních a filmových pecek až k všemožným maličkostem na vyjádření podpory oblíbeným youtuberům, streamerům, cosplayerům a vůbec slavným osobnostem domácí popkulturní scény.

 


Zároveň podporujeme tvorbu talentovaných domácích umělců a tvůrců v naší GameBrand kolekci oblečení s jejich originálními motivy. V našem sortimentu najdete tisíce produktů, které zahřejí u srdce každého, kdo je hráč jako my!

 

 

 

A abychom dostáli svým slovům, snažíme se přinášet vždy to nejlepší v kvalitním zpracování, stylovém balení doprovázené příjemnou a rychlou komunikací. Díky vlastnímu skladu jsme schopni zboží dodávat ještě ve stejný či následující den od objednání.

 

 

 

Mezi naše zákazníky patří hráči všech počítačových her různých plaforem a formátů, počítačoví a filmoví nadšenci, diváci streamů, fanoušci youtubu i cosplaye. Každý si zde najde to své, a to na profesionálně zpracovaných stránkách podporujících co nejsrozumitelnější a nejjednodušší nákup s mnoha volbami platby a dopravy.