O nás

Dlouho jsme hledali obchod, který by nás, hráče, oslovil a postaral jsem o nás tak, jak bychom si přáli. Nikdy jsme neměli problém sehnat si hru, kterou jsme chtěli – ať už přes Steam, G2A nebo z kamenného obchodu. Ale když už jsme si hru zamilovali, tak jsme z ní chtěli dostat mnohem víc. Chtěli jsme tričko z Counter-Strike, batoh s Charizardem, figurku Thralla a klíčenku Master Swordu z Legend of Zelda.

Jak asi vidíš z názvu her, nejsme už nejmladší a máme toho za sebou poměrně dost na herní scéně i mimo ni. Nepovedlo se nám ale najít obchod, který by nám tohle nabídl. Když nám prodali hru, přestali jsme je zajímat do chvíle, než vyšla nová hra. Nikdo nám nezvládl ani říct, jaká další hra by nás mohla bavit. A tak jsme se rozhodli, že to uděláme jinak a založili jsme Gamebrand – obchod, ve kterém to dohráním hry či dokoukáním seriálu teprve začíná.

A kdo za Gamebrandem stojí?

František "Scop" Kožuch

Přestože začínal hrát už v dobách socialismu s hrami jako Nu Pagadi, za pořádný začátek považuje rok 1990 a svůj první počítač, tehdy ještě na kazety. Wolfenstein, Doom a stovky hodin prosezené s kamarády za počítačem. Pak vytvořil svůj první gamingový tým v Call of Duty jménem Zelený Klub, pak tým Dark Brotherhood. Později se rozhodl, že zkusí jeden malý tým dostat na špičku a stal se tak člověkem, který pomohl vytvořit jeden z nejsilnějších herních týmů současnosti – eSubu. V roce 2016 se však rozhodl, že nastal čas na další výzvu. odevzdal eSubu Láďovi Dyntarovi a šel budovat vlastní značku – takovou, která hráčům nabídne přesně to, co vždycky chtěl i on sám.


Jakub Roh

Anglicky se učil z Diabla II, vedle kterého měl položený anglický slovník. Internet tehdy ještě neexistoval a hry se instalovaly z několika CD. Jeho láskou vždy byly a jsou RPG hry – Baldur's Gate, Fallout, Planescape: Torment. Zkrátka cokoliv, kde může utéct do fiktivního světa, stát se hrdinou a občas někoho zachránit. Tisíce hodin strávil i u MMORPG, první Lineage 2 a později, jak jinak, World of Warcraft. V současnosti ale hraje zase spíše z gauče a sbírá figurky a merchandise ze svých oblíbených her. Není proto divu, že jeho pracovní stůl vypadá jako z Fallout Vaultu. Nenašel ale žádnou fotku, na které je sám a zepředu – takže provizorně tu máte fotku v jeho oblíbené bundě Witcher.

 

Gamebrand je prostě projekt od hráčů pro hráče. Není to jen obchod. Podporujeme e-sport tým nEophyte, přinášíme novinky a zajímavosti ze světa her skrze Blizzfan weby a facebookové stránky, a hlavně se snažíme nabídnout hráčům to, co nám vždycky chybělo – užívat si hry i potom, co jste je 3x dohráli.


Vše co na Gamebrandu nabízíme, máme opravdu skladem. Snažíme se odesílat vše v den objednání.

 0SKLAD