Batman 1989 Dynamic 8ction Heroes - akční figurka - Batman

Předobjednávka
Neohodnoceno
2 590 Kč
Na dotaz

Neuvěřitelně detailní 24 cm vysoká sběratelská akční figurka Batman v měřítku 1:9 z řady Dynamic 8ction Heroes inspirovaná filmem Batman (1989) od společnosti Beast Kingdom Toys.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V roce 1989 se stal kultovní klasikou a filmoví diváci, kteří byli do té doby zvyklí pouze na televizní seriál z 60. let, se dočkali "Batmana" Tima Burtona. Nové temné a nadpozemské pojetí postavy představilo fanouškům nového a zádumčivějšího superhrdinu. Batman z roku 1989, kterého hrál záhadný Micheal Keaton, přivedl na plátno problematickou, ale odhodlanou postavu, která byla připravena obětovat vše pro záchranu města Gotham!

Značka 'Entertainment Experience Brand' společnosti Beast Kingdom hrdě vstupuje do světa Batmana Tima Burtona vydáním vysoce artikulovatelného Batmana. Akční figurka, která je díky 20 bodům artikulace připravena na maximální možnosti pózování, poskytuje fanouškům ikonický oblek s použitím PVC, který znovu vytváří pogumovaný vzhled. Ve spojení s použitím skutečné látky a drátků v plášti se sběratelé mohou těšit na vysoce detailní zpracování klasického designu. Klasické netopýří logo, které bylo před více než 30 lety vylepeno na billboardech po celém světě a poté se hrdě vyjímalo na Batmanově hrudi, je i zde ztvárněno v celé své kráse. Kromě vysoce detailního obleku je sada vybavena řadou zbraní a vyměnitelných skulptur úst, aby fanoušci měli skutečně dokonalý scénář pózování. Grapplingové zbraně, batarangy a další jsou k vidění v plné parádě.

Téměř dokonalé ztvárnění superhrdiny Batmana z roku 1989 je ikonou komiksových filmových ztvárnění!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Akční figurky
Licence: DC, Batman
Výrobce: Beast Kingdom Toys
Materiál: ABS, PVC, Látka
Velikost: 24 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: