Batman 1989 Dynamic 8ction Heroes - akční figurka - The Joker

Předobjednávka
Neohodnoceno
2 890 Kč
Na dotaz

Neuvěřitelně detailní 21 cm vysoká sběratelská akční figurka The Joker v měřítku 1:9 z řady Dynamic 8ction Heroes inspirovaná filmem Batman (1989) od společnosti Beast Kingdom Toys.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V roce 1989 se stal kultovní klasikou a filmoví diváci, kteří byli do té doby zvyklí pouze na televizní seriály z 60. let, se dočkali "Batmana" Tima Burtona. Nové temné a nadpozemské pojetí postavy představilo fanouškům nového úhlavního nepřítele v podobě Jokera Jacka Nicholsona! Jeho divoké a maniakální ztvárnění postavy si rychle získalo ovace a upevnilo tuto verzi jako jednoho z nejikoničtějších Jokerů v historii kinematografie.

Značka 'Entertainment Experience Brand' společnosti Beast Kingdom hrdě vstupuje do světa Batmana Tima Burtona vydáním vysoce artikulovatelného Jokera. Akční figurka je připravena na maximální možnosti pózování díky 20 bodům artikulace a Jokerův rozmanitý, ale děsivý úšklebek se naplno projeví díky dvěma vyměnitelným skulpturám hlavy. S důrazem na detail je každý prvek Jokera z roku 1989 ztvárněn pomocí obleku ze skutečné látky a také sadou sedmi vyměnitelných rukou. Součástí sady jsou také některé z Jokerových nejikoničtějších doplňků, jako je pistole s vlajkou, megafon, zubní protéza a další.

Pro vášnivé fanoušky klasického Jokera je tato sběratelská figurka naprostou nezbytností!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Akční figurky
Licence: DC
Výrobce: Beast Kingdom Toys
Materiál: ABS, PVC, Látka
Velikost: 21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: