Cyberpunk: Edgerunners Pop Up Parade - soška - Lucy

Předobjednávka
Neohodnoceno
990 Kč
Na dotaz

Neuvěřitelně detailní 17 cm vysoká sběratelská PVC soška Lucy z řady Pop Up Parade inspirovaná anime seriálem Cyberpunk: Edgerunners od společnosti Good Smile Company.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cyberpunk: Edgerunners je anime seriál, který se odehrává ve stejném světě jako videohra Cyberpunk 2077. Seriál sleduje příběh Davida, mladého kluka z ulice, který se chce stát edgerunnerem, tedy žoldákem a rebelantem v jednom. Seriál má deset dílů, které byly vydány na Netflixu v roce 2022. Seriál byl vytvořen japonským studiem Trigger ve spolupráci s polským studiem CD Projekt Red, které stojí za hrou Cyberpunk 2077. Seriál je plný akce, kybernetiky, korupce a napětí.

Lucy je poloviční Polka a poloviční Japonka, jejíž celé jméno je Lucyna Kushinada. Je to talentovaná hackerka, která dokáže pronikat do digitálních prostorů. Má kybernetické implantáty, které jí umožňují komunikovat s počítači a ovládat elektronická zařízení. Je také schopná vytvářet holografické iluze a maskovat se před kamerami.

Pop Up Parade je série sošek, které se snadno sbírají díky přijatelným cenám! Každá soška obvykle měří přibližně 17-18 cm a série obsahuje široký výběr postav z populárních anime a herních sérií, přičemž brzy přibude mnoho dalších!

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sošky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Sošky
Výrobce: Good Smile Company
Materiál: Plast
Velikost: 17 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: