Dark Nights: Death Metal - soška - Death Metal Superman Deluxe Version

Předobjednávka
Neohodnoceno
64 490 Kč
Na dotaz

Vysoce limitovaný produkt - předobjednávka pouze na dotaz. Jedná se o produkt, který je extrémně limitovaný, je vysoce omezený počet kusů, jeho dostupnost výrobce/dodavatel neuvádí nebo musíme zažádat o jeho vyrobení. Každý prodej řešíme individuálně. Pokud máte zájem o tento produkt, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem a my vám v krátké konzultaci poskytneme veškeré informace.

Neuvěřitelně detailní 94 cm vysoká sběratelská soška Death Metal Superman Deluxe Version v měřítku 1:3 z řady Museum Masterline inspirovaná komiksem Dark Nights: Death Metal od společnosti Prime 1 Studio.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Sorry. Every being living, dead, undead we fight together!"

Prime 1 Studio je nesmírně hrdé a nadšené, že může představit další kousek, který se připojuje k naší řadě Musem Masterline - Death Metal Superman Deluxe Version v měřítku 1:3 z Dark Nights: Death Metal.

Dark Nights: Death Metal, kterou nám přinesli Scott Snyder, Greg Capullo a Jonathan Glapion, završuje pětileté budování ságy Dark Multiverse a sjednocuje všechny příběhové linie z New 32 a DC Rebirth do jednoho vesmíru. Po roztříštění "Source Wall", které osvobodilo Perpetua, se naši hrdinové ocitají v područí Batmana, Who Laughs. Wonder Woman se vydává na záchrannou misi na New Apokolips, aby osvobodila Muže z oceli z Darkfatherova mučícího stroje. Do hry vstupuje dlouhovlasý, Darkseidem nakažený Superman vybavený bleskurychlými prsty, které by rozdrtily i omračující apokalyptické kytarové sólo.

Prime 1 Studio vytvořilo verzi Muže z oceli, která byla zasažena "Anti-Life Equation", byla mučena kryptonitem Darkfatherovým vražedným strojem a Supermanův vzhled byl tak navždy změněn. Clark, vysoký přes 94 cm, je ukázkou své největší zuřivosti, když bojuje svou poslední bitvu o záchranu lidstva. Vlasy mu sice narostly dlouhé, ale majestátně splývají přes jeho ostré rysy. Poté, co byl vystaven působení kryptonitu a "Anti-Life Equation", se začala šířit Darkseidova infekce, která začíná na jeho mohutné a svalnaté pravé paži a mění ji v končetinu podobnou skále. Ach, jak se podezřele nápadně podobá Darkseidovi! Jeho roztrhaná košile, kožené kalhoty, ocelový pásek a karmínové boty jsou dokonalým heavymetalovým oblečením! Perpetua démonická horda zombií a eldritchských chapadel se po něm sápou a dotírají na jeho nohy. Obsidiánové kameny ostré jako břitva trčí z nejhlubších hlubin propasti. U základny toho všeho najdeme S-štít, kryptonský symbol naděje.

Death Metal Superman Deluxe Version se dodává se dvěma dalšími hlavami s různými výrazy a také se dvěma stojany s hlavami, takže si můžete vybrat, zda chcete svého Death Metal Supermana vystavit s tím nejmetalovějším možným vzhledem. Ať už ho chcete mít s naštvaným nebo přísným výrazem, křičícího nebo se zatnutými zuby, tato Deluxe Version vám to splní!

Nečekejte déle a přidejte si do své sbírky Dark Nights: Metal & Heavy Metal toto mistrovské dílo ještě dnes!

- Rozměry: 56 x 94 x 55 cm
- Nový podstavec s motivem démona Apokolips
- Tři vyměnitelné hlavy Supermana
- Dva stojany s hlavami

Doplňkové parametry

Kategorie: Sošky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Sošky
Licence: DC
Výrobce: Prime 1 Studio
Materiál: Polystone a další materiály
Velikost: 94 cm
Rozměr: 56 x 94 x 55 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: