Lord of the Rings Dynamic 8ction Heroes - akční figurka - Sauron

Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
3 099 Kč
Na dotaz

Neuvěřitelně detailní 29 cm vysoká sběratelská akční figurka Sauron v měřítku 1:9 z řady Dynamic 8ction Heroes inspirovaná filmem Pána prstenů: Společenstvo prstenu od společnosti Beast Kingdom.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sauron, nechvalně známý jako "Temný pán", je hlavním padouchem trilogie Pán prstenů. Sauron ve Druhém věku ukoval "Jeden prsten" a propůjčil mu nesmírnou moc. Po ztrátě prstenu v bitvě však pád zlého Temného pána způsobil, že zůstal nečinný a čekal na svůj čas, aby mohl s Jedním prstenem na prstu opět vládnout Středozemi.

Beast Kingdom "Entertainment Experience Brand" představuje nový sběratelský předmět D.A.H (Dynamic 8ction Heroes) z uctívaného světa "Pána prstenů: Společenstvo prstenu". První díl filmové série na motivy slavných knih J. R. R. Tolkiena zavede fanoušky zpět do Středozemě, a to s vysoce polohovatelnou akční figurkou "Temného pána Saurona".

Postava, která měří úctyhodných 29 cm, je vyobrazena v železně černém brnění s ikonickou helmou s ostny, ostnatými chrániči ramen a skutečným látkovým pláštěm. Sběratelský kousek obsahuje také složitý design, na němž jsou znázorněny totemové symboly na brnění a Sauronův meč. Žádný detail není opomenut pro fanoušky, kteří chtějí mít na svých figurkách ty nejvyšší detaily.

Součástí sady je také pár rukou a Sauronův smrtící palcát, aby si fanoušci mohli přehrát mnoho bitev zobrazených v knihách a filmech.

- Více než 24 bodů artikulace
- Brnění a symboly Temného pána Saurona jsou vytvořeny s propracovanými detaily
- 2 vyměnitelné typy rukou (otevřená dlaň, uchopení předmětu)
- Plášť ze skutečné látky
- Sauronův meč

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Akční figurky
Licence: Pán Prstenů
Výrobce: Beast Kingdom Toys
Materiál: PVC
Velikost: 29 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: