Lord of the Rings QS Series - soška - High Elven Warrior John Howe Signature Edition

Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
40 900 Kč
Na dotaz

Neuvěřitelně detailní 70 cm vysoká sběratelská soška High Elven Warrior John Howe Signature Edition v měřítku 1:4 z řady QS Series inspirovaná filmovou trilogií Pán Prstenů od společnosti Darkside Collectibles Studio.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve druhém věku Středozemě se spojená armáda elfů pod vedením Gil-galada, nejvyššího krále Noldoru, krále Orophera z Lesní říše a krále Amdíra z Lothlórienu spojila s vojskem krále Elendila z Arnoru a Gondoru a vytvořila největší sílu shromážděnou ve Středozemi, aby čelila vojskům Temného pána Saurona.

Kdo by mohl zapomenout na impozantní bojovníky vznešených elfů seřazené před útočící hordou skřetů, střílející z luků a sekající meči, což je jedna z nejepičtějších scén trilogie Pán prstenů.

U příležitosti 20. výročí trilogie Pán prstenů představuje Darkside Collectibles Studio první sošku z kolekce Armies of the Eldar, The High Elven Warrior.

Toto umělecké dílo vychází z konceptuálního umění legendárního umělce Středozemě Johna Howea a je vytvořeno v dokonalé rovnováze tak, aby nabízelo alternativní možnosti vystavení a zároveň poskytovalo ikonický vzhled šermíře - vysokého elfího bojovníka z filmového prologu.

Soška je dokonale vytvarovaná do nejvyšších detailů a obsahuje kompletní sadu vyměnitelných zbraní pro vystavení vznešeného elfského válečníka s využitím různých kombinací jeho vysoce detailního arzenálu jako šermíře, kopiníka nebo lučištníka. Díky třem možnostem vystavení na výběr může toto umělecké dílo uspokojit i toho nejnáročnějšího sběratele Středozemě.

Poprvé je představena technika malování, kdy se v závislosti na osvětlení mění barvy postavy. Elfský válečník bude vypadat více zlatě, pokud bude zobrazen při teplém světle, a více zeleně, pokud bude zobrazen při studeném světle. To dává sběratelům možnost nejen zobrazit sošku s různými zbraněmi, ale také s různými barvami, díky čemuž je každá soška jedinečná.

Krásná a stylová soška zachycuje všechny detaily postavy. Od kostýmu v různých tónech až po kompletní arzenál, vše bylo vytvořeno s ohromující přesností a detaily, které uspokojí všechny fanoušky Středozemě.

Díky velkolepé povrchové úpravě, ať už se na sošku podíváte z jakéhokoli úhlu, je to dokonalý vznešený elfský válečník.

Omezeno na 500 kusů.

Rozměry: 35 x 70 x 34 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sošky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Sošky
Licence: Pán Prstenů
Velikost: 70 cm
Rozměr: 35 x 70 x 34 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: