Marvel Contest of Champions - soška - Daredevil

Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
47 900 Kč
Na dotaz

Neuvěřitelně detailní 96 cm vysoká sběratelská soška Daredevil v měřítku 1:3 z řady Epic Series inspirovaná hrou pro mobilní telefony Marvel: Contest of Champions od společnosti Premium Collectibles Studio.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Premium Collectibles Studio představuje sošku Daredevila v měřítku 1:3 z řady Epic Series. Tato neuvěřitelná sběratelská soška vychází z jeho vzhledu v populární hře pro mobilní telefony Marvel: Contest of Champions a naplno ukazuje Daredevilovu mrštnost a atletickou zdatnost.

Daredevil, který je vysoký více než 96 cm, je vyobrazen, jak proniká vitrážovým oknem s pokrčenými koleny a široce roztaženýma rukama v ikonické dynamické póze. V každé ruce svírá kus své dvoudílné palice, oblíbeného nástroje pro zdolávání střech Hell's Kitchen. Každý detail kostýmu byl obnoven s odbornou péčí, od švů na jeho červeném obleku až po jedinečnou strukturu jeho opasku.

Základna je uměleckým dílem sama o sobě. Rámovaný dvěma kamennými sloupy zakončenými hrozivými chrliči je gotický oblouk, v němž se nachází vitrážové okno, z něhož náš hrdina vyskakuje. Z rozbitého okna jako by vylétávaly rozlámané střípky vitráže, které mají realistickou průsvitnost a dodávají této sošce zvláštní úroveň pohybu.

Pokud si necháte ujít příležitost přidat si sošku Daredevila v měřítku 1:3 do své sbírky Marvel, uvidíte rudě!

Rozměry: 56 x 96 x 46 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Sošky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Sošky
Licence: Marvel
Výrobce: PCS
Materiál: Polystone
Velikost: 96 cm
Rozměr: 56 x 96 x 46 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: