Marvel Super Sized Jumbo - Funko POP! figurka - Galactus with Silver Surfer Special Edition

Neohodnoceno
1 690 Kč
Skladem (2 ks)

Stylová přibližně 25 cm vysoká vinylová Super Sized Jumbo sběratelská figurka Galactus with Silver Surfer Special Edition z edice Funko POP! Marvel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fantastická čtyřka, která debutovala v roce 1961 ve Fantastické čtyřce #1, vůbec prvním komiksu vydaném legendárním Stanem Lee a Jackem Kirbym, se skládá ze čtyř jedinců, kteří získali superschopnosti po vystavení kosmickému záření během vědecké mise do vesmíru; Mr. Fantastic, vědecký génius a vůdce skupiny, který dokáže natáhnout své tělo do neuvěřitelných délek a tvarů; Invisible Girl, která se nakonec provdala za Reeda a která se dokáže zneviditelnit a promítat mocná neviditelná silová pole; Human Torch, mladší bratr Sue, který dokáže vytvářet plameny, obklopovat se jimi a létat; a monstrózní Thing, jejich nevrlý, ale dobrotivý přítel, bývalá fotbalová hvězda a Reedův spolubydlící z vysoké školy a také dobrý pilot, který má díky svému kamennému tělu obrovskou nadlidskou sílu, odolnost a vytrvalost.

Zde máme zlého Galactuse, vesmírnou entitu, která původně konzumovala planety, aby si udržela životní sílu. S jistotou můžeme říct, že s tímto chlapíkem neuděláte chybu. Zvlášť když je vysoký neuvěřitelných 25 cm, což znamená, že se bude tyčit nad vašimi ostatními Pop! figurkami.

Je dokonce dodáván s odnímatelným Silver Surferem v dlani a může se pochlubit zabijáckou metalickou povrchovou úpravou.

Tento Galactus je celosvětově omezen na 20 000 kusů. Vyhněte se tomu, aby se na vás nedostalo, a přidejte si ho do své sbírky Funko ještě dnes!

Doplňkové parametry

Kategorie: Funko figurky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Funko figurky
Licence: Marvel
Výrobce: Funko
Materiál: Vinyl
Velikost: 25 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: