• info@gamebrand.cz
  • +420 608 848 508

Možnosti platby

Platba předem na účet

Platba převodem na účet trvá zpravidla 1–3 pracovní dny, pokud nemáte účet u Raiffeisen bank, kde jsou převody téměř okamžité. Zboží při platbě předem expedujeme až po připsání platby. Po potvrzení objednávky nám uhraďte objednávku na účet 7608303001/5500 (Raiffeisen Bank) nebo na 7608303001/2010 (FIO Banka) , jako variabilní symbol napište číslo objednávky – všechny tyto informace najdete i v e-mailu, který jsme vám poslali. Pokud nám vaši objednávku nezaplatíte do 14-ti dnů, tak ji automaticky stornujeme.

Platba na dobírku

Za balíček zaplatíte při převzetí zboží od dopravce – platit můžete v hotovosti nebo kartou, informace o možnostech platby vám sdělí přímo dopravce (zpravidla posílá SMSku). Při dobírce je k poštovnému připočítáno 39 Kč, což je poplatek za tuto službu dopravci. Zásilky na dobírku odesíláme ihned po obdržení objednávky, abyste je měli doma co nejdřív.

Platba kartou online

Po potvrzení objednávky budete přesměrování do on-line platební brány GoPay, kde zaplatíte prostřednictvím platební karty Visa či Mastercard. Platební brána podporuje zabezpeční 3D Secure, je bezpečná a neposkytuje Gamebrandu žádné informace o platební kartě. Objednávku expedujeme hned, jakmile ji zaplatíte touto metodou.

Platby ze zahraničí

Platit můžete prostřednictvím karty nebo převodem na náš eurový účet 7608303001/2010 u Fio banky. Suma v Eurech je automaticky propočítávána aktuálním kurzem a vychází z cen v Kč. Pokud zaplatíte kartou, expedujeme okamžitě, pokud na účet, tak posíláme až po obdržení platby.

Další GoPay platební metody

Prostřednictvím GoPay můžete použít i metody PLATBA 24 (ČS), MojePlatba (KB), Moneta Money Bank, mPeníze (mBank) či ePlatby. Záleží jen na vás, co vám vyhovuje nejvíc. Platby skrze GoPay jsou rychlé, bezpečné a žádné informace o platební metodě nám GoPay nesděluje.

V hotovosti při osobní odběru

Pokud máte cestu do Kadaně a chcete si vyzvednout zboží osobně (a třeba si s námi popovídat), můžete zaplatit i v hotovosti. Sídlíme na Polní 1109. Pro jistotu nám ale předem zavolejte na 608 848 508, abychom vás nenechali zbytečně čekat.