Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Shrouded Fable - 3-Pack Blister - Pecharunt (EN)

Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
325 Kč
Předobjednávka

Rozšíření pro karetní hru Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Shrouded Fable - 3-Pack Blister - Pecharunt od společnosti Nintendo v anglickém jazyce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravte se na přicházející temnotu a objevte zlověstnou přítomnost ve světě Kitakami. V rozšíření Shrouded Fable přikáže Pokémon Pecharunt ex Věrné trojici - Okidogi ex, Munkidori ex a Fezandipiti ex - aby plnili jeho zlovolné příkazy!

Pokémoni ex jsou silnější verze pokémonů s lepšími statistikami a útoky, které je velmi vzácné najít, obtížné chytit a ještě obtížnější porazit. Pokud se vám podaří takového ex Pokémona v karetní hře vyřadit, váš soupeř si místo jedné karty vytáhne dvě karty odměn, což mu urychlí cestu k vítězství.

Rozšíření Shrouded Fable bude obsahovat reverse holo karty s novým, unikátním foilovým vzorem obklopujícím art karty. Na rozdíl od standardních holografických karet se v reverse holo neleskne postava Pokémona, ale pozadí za ní. Tento efekt dodává kartě krásnou hloubku. Karty tohoto typu jsou velmi oblíbené mezi sběrateli, kteří oceňují nejen jejich hodnotu, ale také estetiku a jedinečnost.

Balení Pokémon Scarlet & Violet - Shrouded Fable - 3-Pack Blister - Pecharunt obsahuje:
- 3x Booster Pokémon Scarlet & Violet Shrouded Fable (každý obsahuje 10 karet)
- 1x  foil promo karta Pecharunt

Karty jsou v anglickém jazyce.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokémon
Záruka: 2 roky
Licence: Pokémon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: