Star Trek: First Contact Nerf LMTD - akční hračka - Starfleet Type 3 and Type 2 Phasers

Neohodnoceno
3 190 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Akční hračka Star Trek: First Contact Nerf LMTD - Starfleet Type 3 and Type 2 Phasers na pěnové šipky vhodná pro děti od 8 let od společnosti Hasbro.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapojte se do 35. výročí seriálu Star Trek: Nová generace s Nerf LMTD Star Trek Starfleet Type 3 a Starfleet Type 2 fázery!

Zachycují vzhled fázerů, s nimiž manipuloval Jean-Luc Picard a posádka U.S.S. Enterprise. Motorizovaný blaster na šipky typu 3 má světelné efekty, které simulují vzhled asimilace Borgy v rámci pocty filmu Star Trek VIII: První kontakt, světelné efekty fázeru, zvuky fázeru, autentické zvuky filmu První kontakt, vnitřní zásobník na 5 šipek a střílí po 1 šipce. Fázer Hvězdné flotily typu 2 vystřeluje 1 šipku a má natahovací rukojeť. Díky svým prvotřídním designovým detailům blastery vzdávají hold Star Treku, kultovnímu vesmíru, který podněcuje fantazii a přitahuje fanoušky již více než 50 let.

Blastery se dodávají v prémiovém balení, které je ideální pro vystavení. Doporučené brýle (nejsou součástí balení). Součástí je 7 pěnových šipek Nerf Elite. Fázer typu 3 vyžaduje 4x 1,5V alkalické baterie C (nejsou součástí balení).

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Kategorie: NERF
Výrobce: Hasbro
Minimální věk: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: