Star Wars The Mandalorian - interaktivní figurka - The Child

Neohodnoceno
1 850 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ze Star Wars kolekce od Hasbro přichází tato The Child figurka v interaktivní edici se zvuky a motorizovanými sekvencemi!

Možná vypadá jako Mr. Yoda na počátku svého 900 let dlouhého života, ale bytost zvaná stroze "Dítě" (The Child) je pravděpodobně nejoblíbenější postavou universa Star Wars z posledních let. Děťátko, které je velmi úzce spjaté se Sílou znají fanoušky ze seriálu Mandalorian, kde doprovází hlavní postavu Dina Djarina. Nyní se i ty můžeš stát jeho ochráncem v podobě animatronické figurky s více než 25 zvuky a pohybovými kombinacemi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ze Star Wars kolekce od Hasbro přichází tato The Child figurka v interaktivní edici se zvuky a motorizovanými sekvencemi!

Možná vypadá jako Mr. Yoda na počátku svého 900 let dlouhého života, ale bytost zvaná stroze "Dítě" (The Child) je pravděpodobně nejoblíbenější postavou universa Star Wars z posledních let. Děťátko, které je velmi úzce spjaté se Sílou znají fanoušky ze seriálu Mandalorian, kde doprovází hlavní postavu Dina Djarina. Nyní se i ty můžeš stát jeho ochráncem v podobě animatronické figurky s více než 25 zvuky a pohybovými kombinacemi. Stačí dotknout se hlavičky a dítě vydává zvuky, pohybuje ušima, otvírá, či zavírá oči aj. Součástí oblečku je i náhrdelník Mandaloriana, který známe ze seriálu. Kluci i dívky nad 4 roky si s děťátkem vyloženě vyhrají a pro sběratele se jedná o unikátní kousek do sbírky. Figurka je napájena dvojicí AAA baterií, které jsou součástí balení. Jedná se pravděpodobně o jediné naskladnění této roztomilé hračky, neboť jde o limitovanou edici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Star Wars
Záruka: 2 roky
Kategorie: Hračky
Licence: Star Wars
Výrobce: Hasbro
Materiál: PVC a Textil
Velikost: 20 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: