Stihnete to doručit do Vánoc? Ano!

Momentálně nejzásadnější otázka – Stihnete to do Vánoc?

Odpověď je jednoduchá. Ano, pokud to stihnete vy.

Do Vánoc zbývá už jen pár pracovních dní a situace v expedici a přepravě tradičně houstne. Současně s tím houstne i vaše starost o to, zda vaše dárečky stihne Ježíšek nadělit pod stromeček. S Ježíškem jsme zatím nemluvili, ale naši dopravci nám již poskytli informace o tom, který den je pro ně poslední pro 100% doručení do Vánoc.

zasilkovna

Pokud zvolíte jako způsob dopravy ZÁSILKOVNU, je termín pondělí 19. prosince 11:00. Všechny objednávky, které vytvoříte* do tohoto času, ten den zabalíme a pošleme – Zásilkovna se zaručila, že objednávky, které odešleme tento den doručí do Vánoc.

ppl_posta

Pokud zvolíte jako způsob dopravy ČESKOU POŠTU tak je termín úterý 20. prosince 12:00. Česká pošta zaručuje, že objednávky, které vám odešleme tento den, doručí do Vánoc.

Pokud zvolíte jako způsob dopravy PPL tak je termín středa 21. prosince 12:00. PPL zaručuje, že objednávky, které vám odešleme tento den, doručí do Vánoc.

Nutno podotknout, že jsou to ŠIBENIČNÍ termíny a je samozřejmě lepší – pro dopravce, nás i vás, pokud objednávku vytvoříte co nejdříve. Nicméně chápeme, že občas zkrátka není na nákupy čas a je pak dobré vědět, do kdy je potřeba to stihnout.

*Důležité je myslet na to, že vytvořenou zásilkou se myslí také zaplacenou – pokud bude zásilka na dobírku, tak je to v pořádku. Ale pokud vytvoříte objednávku s platbou online nebo bankovním převodem – je možné, že se platba připíše až následující den. Zde potom rozhoduje čas připsání platby. Tak na to při vytváření objednávky myslete.