Warhammer 40,000 - mini figurky - Dark Angels: Inner Circle Companions

Novinka
Neohodnoceno
955 Kč
Skladem (1 ks)

Sada 3 detailních nenabarvených sestavitelných sběratelských mini figurek Warhammer 40,000 - Dark Angels: Inner Circle Companions od společnosti Games Workshop.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inner Circle Companions jsou jedni z nejzkušenějších a nejzlověstnějších válečníků v celé Kapitule Dark Angels. Jsou vybíráni, jak se šeptá, samotným Lion El'Jonsonem a přicházejí bez ohlášení, aby střežili hrdiny Unforgiven nebo plnili tajné úkoly. Companions se ohánějí svými meči s dechberoucí zručností, zahaleni do kadidlového dýmu, a prorážejí tak svou karmínovou cestu skrz nepřátele. Po celou dobu bojují v tichosti, až na zvuk jejich brnění a křupání čepelí v mase a kostech.

Z této vícedílné plastové stavebnice si můžete sestavit tři Inner Circle Companions, tajné elitní jednotky pro boj zblízka z kapituly Dark Angels. Tito válečníci ovládají mocné meče spolu s těžkými bolt pistolemi, jsou oděni do zdobených silových zbrojí a zahaleni do maskovacích rouch. Každého lze postavit ve dvou různých pózách, takže jeden může mávat kouřící kadidelnicí a druhý může nést propracovanou standartu s vyobrazením Anděla temnoty. Součástí stavebnice jsou také tři holé hlavy a tři hlavy s helmami, všechny se zlověstnými kápěmi, a výběr kouřících nebo nekouřících kadidelnic pro batoh každého Companiona.

Stavebnice obsahuje 68 plastových dílů, 3x Citadel 32mm kulaté základny a nálepkový arch Dark Angels. Tyto miniatury jsou dodávány nenabarvené a vyžadují sestavení - doporučujeme použít lepidlo na plasty Citadel a barvy Citadel Colour.

Doplňkové parametry

Kategorie: Figurky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Figurky
Licence: Warhammer
Výrobce: Games Workshop
Materiál: Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: