Warhammer 40k - akční figurka - Ultramarines Terminator Chaplain Brother Vanius

Předobjednávka
Neohodnoceno
1 790 Kč
Na dotaz

Vysoce limitovaný produkt - předobjednávka pouze na dotaz. Jedná se o produkt, který je extrémně limitovaný, je vysoce omezený počet kusů, jeho dostupnost výrobce/dodavatel neuvádí nebo musíme zažádat o jeho vyrobení. Každý prodej řešíme individuálně. Pokud máte zájem o tento produkt, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem a my vám v krátké konzultaci poskytneme veškeré informace.

Neuvěřitelně detailní 12,7 cm vysoká sběratelská akční figurka Ultramarines - Terminator Chaplain - Brother Vanius v měřítku 1:18 inspirovaná světem Warhammer 40k od společnosti Joy Toy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brother Vanius byl Ultramarines Terminator Chaplain, tedy zvláštní druh kněze bojujícího v plátové zbroji Terminator Armor, který sloužil v rámci vesmírného námořnictva Ultramarines ve světě Warhammer 40k. Jako Terminator Chaplain měl na sobě zvláštní typ plátové zbroje, který mu umožňoval být velmi odolný vůči nepřátelským útokům, a zároveň disponoval speciálním výbavou a zbraněmi.

Brother Vanius byl také knězem řádu Ultramarines a měl tedy na starosti duchovní péči o ostatní vojáky a vedl je k boji proti nepřátelům Impéria. Jeho úkolem bylo také udržovat duchovní morálku a disciplínu v rámci oddílu, aby byl vždy připraven na boj a ochranu Impéria.

Joy Toy oživuje Warhammer 40k touto novou sérií figurek v měřítku 1:18. Každá figurka obsahuje vyměnitelné ruce a doplňky zbraní.

Vlastnosti výrobku:
- Výška 12,7 cm
- Měřítko 1:18
- Vyrobeno z plastu
- Založeno na hře Warhammer 40K
- Vysoce detailní
- Plně kloubová

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční figurky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Akční figurky
Licence: Warhammer
Výrobce: Joy Toy
Materiál: ABS a PVC
Velikost: 12,7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: